16 листопада – Конференція Lviv PMDay 2013

16 листопада відбудеться конференція Lviv PMDay 2013, котра присвячена новим підходам у проектному менеджменті в сфері ІТ.
Організатором заходу виступає Lviv Startup Club, який також є організатором таких подій як Lviv iCamp, Game Developers Day, Lviv eCommerce Forum та ін.
Lviv PMDay 2013
Конференція орієнтована на проектних менеджерів, тімлідів, стартапів, фрілансерів, індженерів проектів, які хочуть розвинути свої навики управління, зробити свою роботу простішою та досягнути вищих результатів, створювати і реалізовувати власні проекти.

На конференції будуть розглянуті такі проблеми, як Впровадження Agile-техніки, людський фактор в управлінні, специфіка проектного менеджменту ІТ галузі, зменшення кількості переробок та робота без переробок взагалі, PMP-сертифікація, та технології лідерства в галузі.

Свої підходи до вирішення цих та інших проблем будуть презентувати провідні українські спеціалісти, а також гості з-за кордону. Очікується, що захід збере понад 150 учасників та два десятки спікерів. В рамках конференції також будуть круглі столи, де кожен бажаючий зможе задати експертам питання які його цікавлять, та біржа контактів, що покликана згуртувати іТ бізнес України.

Зареєструватись

Вартість перших 50 квитків на конференцію становить(супер ранні пташки) – 400 грн.
Наступні 50 квитків (звичайні квитки) – 650 грн
Останні 50 квитків і в день події (майже встигли) – 800грн. Відвідувачі, котрі вже встигли відвідати інші заходи Lviv StartupClub отримають знижки.
Додаткову інформацію можна отримати на сайті:www.pmday.com.ua

Найближчі події

    Всього 0/0 з Active

    Генеральний партнер
    Золоті партнери