29 березня – Lviv International Outsourcing Forum 2014

LIOF 2014
29 березня пройде вже 6-та конференція Lviv International Outsourcing Forum і цього року під назвою «Глобальні гравці».
Конференція проводиться для власників та працівників великих і малих аутсорсингових компаній, менеджерів та фрілансерів. Lviv Outsourcing Forum проводиться з 2010 року щорічно, в 2012 році зібрала близько 100 власників та топ-менеджерів IT-BPO компаній. В 2013 році конференцію відвідало 150 учасників. Цього року подія планує зібрати близько 250 учасників – гостей та спікерів.

liof 2013

Організатором виступає Lviv StartUp Line:- все про високотехнологічний бізнез та підтримка стартапів.

Програма заходу буде складена в 2 потоки: Потік “Outsourcing Business” та Потік “Outsourcing and Outstaffing” в яких буде задіяно близько 35 спікерів, котрі будуть розповідати в інтерактивному форматі про найбільш болючі проблеми і нюанси аутсорcингу. Теми доповідей будуть різними, починаючи від побудов систем продажів – до механізмів іх успішного втілення, стратегії по маркетингу, мовні труднощі ведення бізнесу з іноземними замовниками, взаємодія ІТ-галузей з владою та ін.

Кожен з учасників матиме можливість здійснювати переходи між потоками, отримуючи максимальну користь від участі, а також добре провести час в компанії однодумців, поспілкуватися з найпросунутішими людьми з своєї сфери.

Також це можливіть отримати для себе відповіді на запитання, які, можливо, не давали рухатися вперед, поділитись своїм досвідом та навести контакти для подальшої співпраці.

Зареєструватись

Вартість квитків складає:

  • “Ранні пташки” (50 квитків) – 100 USD.
  • Звичайний квиток (до 15 лютого ) – 180 USD.
  • “Майже встиг” з 15 лютого та вдень події – 230 USD.

Додаткову інформацію, архів попередніх конференцій, відео та фотографії можна проглянути на сайті www.liof.org


Найближчі події

    Всього 0/0 з Active

    Генеральний партнер
    Золоті партнери