В Києві відбудеться конференція про створення стартапів та розвиток електронного бізнесу.

19 листопада в Києві відбудеться фінальна конференція проекту «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу!»

Конференція буде цікавою:

  • Якщо Тобі цікаві основні тенденції розвитку електронного бізнесу в Україні!
  • Якщо Ти хочеш дізнатися, як створити власний стартап та познайомитися із кращими студентськими пропозиціями у сфері інновацій в цифровій економіці та нових технології у сфері ІКТ.
  • Якщо Тобі цікаво долучитися до формування нових проектів для майбутнього конкурсу «Sikorsky Challenge 2015» та «Польська допомога для розвитку 2015».

Конференція відбудеться 19 листопада 2014 року в за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 37, корпус No1, в головному корпусі НТТУ «Київський політехнічний інститут» в залі Вченої Ради.

Участь у конференції є безкоштовною.Для участі в конференції необхідно зареєструватись до 16 листопада включно за посиланням: Реєстраційна форма

З програмою конференції можна ознайомитися тут: Програма конференції

До участі у конференції запрошуються студенти, представники інноваційних структур ВНЗ,  бізнес-ангели, керівники та власники ІТ фірм України.

Якщо Вам потрібно запрошення щоб взяти участь у конференції Ви його можете завантажити за посиланням: Запрошення

Проект «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу» співфінансується та виконується у рамках програми «Допомога Польщі для розвитку 2014». Детальніша інформація про проект: www.virtualhighwayua.org

Із запитаннями звертайтесь до організаторів:

Іван Кульчицький, президент АЄІ, тел. (050) 9292396, Email – kul.ivan@gmail.com

Юлія Лашина, проектний менеджер НТТУ КПІ, Тел.: (044) 406-80-19, Моб.: (068) 1184749,

Email – y.lashyna@gmail.com

Детальніша інформація про конференцію: cstei.lviv.ua/ua/item/960

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Найближчі події

    Всього 0/0 з Active

    Генеральний партнер
    Золоті партнери