22 березня – Lviv Social Media Camp 2014

22 березня вже вчетверте відбудеться Lviv Social Media Camp 2014. Конференція присвячена просуванні товарів та послуг через соц. мережі, новим медіа, стартапам пов’язаним з соціальністю, розробці facebook-додатків та змінам котрі приносять соціальні медіа. За три попередні роки цю щорічну подію вже відвідало близько 1000 учасників. Цього року очікуємо близько 300 учасників.

Lviv Social Media Camp 2013

Lviv Social Media Camp 2013

Програма конференції буде складатися з 3 потоків: “Social Media Marketing“, “Social Media для бізнесу” та “Розробка, стартапи та Нові медіа” в яких буде задіяно близько 36 спікерів.

Зареєструватись

Кожен з учасників матиме можливість здійснювати переходи між потоками та вибирати ті доповіді, які є найбільш цікаві та потребуючі, а також добре провести час в компанії однодумців, поспілкуватися з найпросунутішими людьми з своєї сфери.

Вартість квитка:

  • Основні 100 квитків – 400 грн
  • Передостанні 100 квитків – 500 грн
  • В день конференції – 800 грн.
Зареєструватись Подати доповідь

Для власників клубних карток Lviv Startup Club – безкоштовно.

Додаткову інформацію, архів попередніх конференцій, відео та фотографії можна переглянути на сайті конференції – www.smcamp.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Найближчі події

    Всього 0/0 з Active

    Генеральний партнер
    Золоті партнери