Програма підтримки для засновників стартапів.

Ми, як ніхто інший знаємо, що таке “бутстрепінг”, як важливо протягом першого часу життя стартапу тримати свій “burn rate” низьким та наскільки значне спілкування та підтримка інших для інтернет-підприємців.

Lviv Startup Club – некомерційна та неприбуткова організація, а за оренду конференц-залів та утримання офісів та зарплату менеджерам звичайно ж потрібно платити. Тому і була встановлена мінімальна ціна за щомісячні клуби та щотижневі майстер-класи.

Оскільки Lviv Startup Club створювався в першу чергу для підтримки стартапщиків, ми вирішили допомогти принаймі тим, хто спробував або зараз розробляє свій стартап нашою програмою лояльності.

Тому від листопада 2011 року і надалі назавжди вхід для засновників стартапів на щомісячні конференції Lviv Startup Club та відкриті майстер-класи буде безкоштовним. Таким чином будуть заохочуватись ті, хто щось робить.

Отже як зареєструвати себе для участі в програмі? Потрібно 3 простих кроки:

1. Переглянути Каталог Стартапів і переконатись, що ваш стартап в ньому зареєстрований та ви вказані як засновник стартапу.

2. Якщо вашого стартапу немає в каталогу – зареєструвати його у формі нижче. Якщо ви поки не хочете бути публічними – можна про це вказати при реєстрації і це буде нашим секретом.

3. При реєстрації на подію в якості промокоду вказати назву свого стартапу. Ми співставимо власника з ім’ям та прізвищем в реєстрації і підтвердимо вашу реєстрацію.

* – Програма розповсюджується на всі події, де Lviv Startup Club є єдиним організатором. Як правило про підтримку програми на події буде додаткова замітка в анонсі програми.
** – Програма розповсюджується тільки на відкриті майстер-класи. Як правило інші типи подій будуть підтримувати програму частково і про спеціальні умови для засновників стартапів буде додаткова примітка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Найближчі події

    Всього 0/0 з Active

    Генеральний партнер

    Золоті партнери